آغاز به کار شورای راهبردی تحقیقات و فناوری‌های دانش‌بنیان دامپزشکی

بسم الله الرحمن الرحیم

آغاز به کار شورای راهبردی تحقیقات و فناوری‌های

دانش‌بنیان دامپزشکی

.

نخستین جلسه شورای راهبردی تحقیقات و فناوری‌های دانش‌بنیان دامپزشکی به ریاست معاون وزیر و ریاست سازمان دامپزشکی کشور در محل این سازمان برگزار شد.

.

به نقل از روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، سیدمحمد آقامیری معاون وزیر و رئیس این سازمان، در نخستین جلسه شورای راهبردی تحقیقات و فناوری‌های دانش‌بنیان دامپزشکی کشور گفت: هدف از تشکیل شورای راهبردی تحقیقات و فناوری‌های دانش بنیان دامپزشکی، ایجاد یک ساختار علمی – اجرایی و پل ارتباطی بین سازمان دامپزشکی کشور به عنوان دستگاه اجرایی با مراکز دانشگاهی و پژوهشی است تا برنامه‌های اجرایی و عملیات نظارتی سازمان دامپزشکی کشور براساس یافته‌های علمی موجود در کشور مدیریت شود.

وی با بیان این که تاکنون بسیاری از امور تحقیقاتی، هدفمند و تامین کننده نیازهای بخش اجرا در دامپزشکی نبوده است، اظهار کرد: سازمان دامپزشکی کشور در خصوص اجرای مدیریت دانش محور بسیار جدی و مصمم است و هیچ مانعی را در مقابل اجرایی شدن آن برنخواهد تافت.

.

آقامیری ضمن بیان اهداف کلان و سیاست‌های بلندمدت سازمان دامپزشکی کشور و اهمیت بکارگیری علم و فناوری در رسیدن به این اهداف، اعلام کرد به توجه به ضرورت موضوع به سرعت نسبت به ایجاد ساختار پایدار و تثبیت جایگاه قانونی این شورا اقدام خواهد کرد، افزود: حضور فعال، مستمر و برنامه‌ریزی شده تمام اعضا در جلساتی که به صورت ماهانه یک بار و به صورت چرخشی به میزبانی دستگاه‌های حاضر در شورا برگزار خواهد شد، ضرورت دارد و در این خصوص تعهد به این مساله مورد توجه و ملاحظه جدی قرار می‌گیرد.

رئیس سازمان دامپزشکی کشور تشکیل کمیته‌های تحقیقاتی در این شورا را به عنوان نخستین گام پیشنهاد کرد و با توجه به بارش افکار و خرد جمعی انجام شده در جلسه اعلام کرد اعضاء حاضر در جلسه تا ۲۴ ساعت آینده نسبت به ارائه پیشنهاد برای نهایی شدن عناوین کمیته‌های تحقیقاتی و معرفی اعضای مرتبط برای شرکت در این کمیته‌ها اقدام کنند.

.

.

.

_________________________________________________________________________________

منبع : خبرگزاری بازار

 • لیـنک دانلـود مسـتقیم
 • حجم فایـل: 0 MB
 • نویسنده / ناشر:
 • منبع:
 • چکیده
  بسم الله الرحمن الرحیم آغاز به کار شورای راهبردی تحقیقات و فناوری‌های دانش‌بنیان دامپزشکی . نخستین جلسه شورای راهبردی تحقیقات و فناوری‌های دانش‌بنیان دامپزشکی به ریاست معاون وزیر و ریاست سازمان دامپزشکی کشور در محل این سازمان برگزار شد. . به نقل از روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، سیدمحمد آقامیری معاون وزیر و رئیس این […]

  آخرین دیدگاه کابران

  پر بازدید ترین مقالات

  تکنیک های کشاورزی از منظر قرآن

  بسم الله الرحمن الرحیم . تکنیک های کشاورزی از منظر ...

  معجزات علمى قرآن کریم : 3- قرآن و حرکت زمین

  بسم الله الرحمن الرحیم 3- قرآن و حرکت زمین : منظور از معجزات عل...

  مدیریت جامع منابع آبی از دیدگاه IWRM با رویکردی دینی فرهنگی

  بسم الله الرحمن الرحیم  مدیریت جامع منابع آبی از دیدگاه IWRM...

  بررسی رابطه دینداری با نگرش و رفتار مصرف آب در بین شهروندان زنجان

  بسم الله الرحمن الرحیم     بررسی رابطه دینداری با نگرش و ر...